Back to Top

+38 067 971 73 91

+38 073 482 80 36

+38 095 781 60 08

admin@nas.ck.ua

Дзвінки: 08:00 - 17:00

Вихідні: субота, неділя.

shapka

Кеміра люкс*зіпер* (500г) (Код: 93380)

Рейтинг:

25.00 грн.
плюс доставка
Немає в наявності
Кількість на складі: 0

Виробник: Насіння Черкащини (Україна)


Добриво Кемира Люкс набуло популярності завдяки своїй ефективній комплексній дії захисту і стимуляції багатьох культивованих рослин. Препарат має порошкоподібну структуру, відрізняється швидким розчиненням навіть в жорсткій воді. Інструкція добрива Кеміра Люкс передбачає полив розчином кореневища квіткових культур, овочів, кімнатних квітів і всіх видів розсади.

Добриво Кемира для картоплі

Ранньою весною на ділянці, призначеній для вирощування картоплі, рівномірно розкидають добриво Кемира дозуванням 50-80 г на кв. м і перекопують грунт на глибину штиковою лопати, ретельно видаляючи кореневища бур'янів. Добриво Кемира під картоплю можна вносити і в лунки при посадці бульб. У цьому випадку норма внесення становить 15-20 г на одну рослину. Грунт перемішують з добривом, щоб не допустити прямого контакту бульб з гранулами. Такий спосіб внесення істотно покращує живлення картоплі як на початковому, так і на наступних етапах росту. У період вегетації двічі проводять підгортання - при висоті сходів 10 см і перед змиканням рядків. Одночасно картопля підгодовують Кемірою. Норма внесення - 30-40 г на кв. м грунту. Підживлення проводять сухим добривом у вологий грунт. Добриво розподіляють навколо куща і акуратно закладають в грунт.

Строки внесення добрива Кеміра для картоплі

Квітень - травень. Добриво вноситься при посадці картоплі.

Червень - липень. Підживлення добривом Кеміра відбувається в період вегетації.

Обсяг пакету 0,5 кг розрахований на 6-7 кв. м.
Склад: NPK 10,7: 8,7: 16 + S + Mg


Інструкція по застосуванню добрива Кеміра Люкс для квітів і рослин

Добриво Кемира Люкс вимагає грамотного дозування. Потрібно враховувати стан грунту в кожному конкретно взятому випадку - грунт з низькою врожайністю повинен отримати осінню підгодівлю в сухому вигляді - в цьому випадку добриво слід рівномірно розподіляти на верхні шари грунту. Тут важливо здійснювати перекопування. Кемира Люкс прекрасно підходить як для вуличних рослин, так і для домашніх, бо є універсальним водорозчинних комплексним азотно-фосфорно-калійних мікродобривом, що містить магній, сірку та інші мікроелементи.

Застосування Норма внесення добрива
Вирощування розсади Одну столову ложку (20г) розчинити в 20 л. води і поливати один раз в тиждень.
Добриво кімнатних квітів Одну столову ложку КЕМІРА розчинити в 10 л води і використовувати влітку при кожному поливі, взимку кожен третій-четвертий раз.
Для підгодівлі в теплиці Столову ложку розчинити в 10 л води і поливати один раз в тиждень.
Для підгодівлі у відкритому грунті Столову ложку КЕМІРА Люкс розчинити в 10 л води і поливати один раз в два тижні. Вмісту мікроелементів в добриві Кемира

Відгук
Алла Радішевська, 01.01.2020
Покупала в прошлом году,очень довольна.Хотелось бы приобрести в этом году.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Останні додані товари

Ціна: 18.00 грн.
Ціна: 8.00 грн.
Ціна: 31.00 грн.
Ціна: 380.00 грн.