Back to Top

+38 067 971 73 91

+38 073 482 80 36

+38 095 781 60 08

admin@nas.ck.ua

Дзвінки: 08:00 - 17:00

Вихідні: субота, неділя.

shapka

Дестрой 3мл+Флокс 10мл (Код: 90864)

Рейтинг:

10.00 грн.
плюс доставка
Немає в наявності
Кількість на складі: 0


Переваги препарату:
Висока швидкість дії
Ефективне знищення «проблемних шкідників, таких як колорадський жук, оленка волохата, яблунева плодожерка та ін.
Тривалий захисний період
Відсутність звикання шкідників до препарату
Ефективність при низьких температурах.

Препарат відрізняється широким спектром знищуваних шкідників, має побічну дію на дорослі стадії кліщів. На відміну від інших інсектицидів ефективно діє при підвищених і низьких температурах і посушливих умовах. Захисний період становить понад 20 днів. Контактна діюча речовина проникає через кутикулу шкідників, приводячи до їх загибелі (нокдаун ефект). Системна діюча речовина протягом години потрапляє в рослину, де скупчується в точках зростання, забезпечуючи тривалий захист всієї рослини і молодих зростаючих пагонів. Оптимальна температура застосування від + 10 ° С до + 25 ° С

ФЛОКС - неіонний поверхнево-активна речовина, що застосовується спільно із засобами захисту рослин для підвищення їх ефективності та збільшення захисного періоду. Застосування ПАР ФЛОКС забезпечує більш рівномірне покриття рослин, тим самим збільшуючи поглинання рослиною системних діючих речовин і краще утримання на оброблюваної поверхні препаратів з контактними діючими речовинами.

Норми витрати:
Вміст пакету з препаратом ретельно розчинити у воді, потім додати ФЛОКС і перемішати до однорідного стану. Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням в кількості, необхідній для обробки. Норма витрати ФЛОКС - 10 мл / 10 л води.Бакову суміш Дестрой, КС + ФЛОКС краще застосовувати в другій половині вегетації і при екстремальних погодних умовах (довгий посушливий період, високі температурні показники, дощова погода).Фази внесення: На овочах - при появі шкідників яблуня - 2 обробки: 1-а - розмір центральної зав'язі - горошина, 2-га - лісовий горіх.

 


Відгук
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support