Back to Top

+38 067 971 73 91

+38 073 482 80 36

+38 095 781 60 08

admin@nas.ck.ua

Дзвінки: 08:00 - 17:00

Вихідні: субота, неділя.

shapka

Циркон (1мл) (Код: 10843)

Рейтинг:

9.00 грн.
плюс доставка
Немає в наявності
Кількість на складі: 0


Добриво Циркон - ефективний захист від посухи. Природне походження. Збільшення терміну зберігання продукції

Препарат Циркон, вироблений на основі рослинної сировини ехінацеї пурпурової, безпечний для людини і теплокровних, з легкістю Біодеградуючі в навколишньому середовищу, не завдаючи шкоди грунтової біоті, бджолам і ін. Корисних комах. Нормування його залишкових кількостей, в продукції не потрібно.

Препарат високо економічний, т. К. Діє в надзвичайно малих по д. В. дозах (від 0,01 мг / л для замочування живців до 15 мл / га для обприскування багаторічних насаджень).
Продукція, вирощена із застосуванням циркону, має високі товарні і смакові якості, довго зберігається без втрати корисних властивостей, її з успіхом використовують в дитячому і дієтичному харчуванні, а також в медицині при приготуванні лікарських засобів.

Препарат Циркон збільшує схожість насіння, особливо некондиційних; гарантовано вкорінює розсаду, черешки, одно- і багаторічні, хвойні; захищає від біотичних і абіотичних стресів, запобігає опадання зав'язей, плодів; знижує фітофтороз картоплі і томатів, пероноспороз огірків, парші картоплі і яблуні, бактеріоз, фузаріоз, кореневі гнилі, особливо сіру гниль суниці, борошнисту росу троянд і чорної смородини, Моніліоз кісточкових і т. д. Зменшує норму отрутохімікатів при спільному введенні.

Добриво Циркон є принципово новим росторегулятором для сільського господарства, який по ефективності і екологічної безпеки відповідає світовим стандартам.

В одному мілілітрі міститься близько 40 крапель.


Відгук
Уляна, 15.02.2016
чула багато позитивного про цей препарат, а саме для замочування насіння перед посадкою: швидка і дружна всхожість, хороший ріст. Нажаль коли замовляла насіння препарат був відсутній
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Останні додані товари

Ціна: 18.00 грн.
Ціна: 8.00 грн.
Ціна: 31.00 грн.
Ціна: 380.00 грн.