Шановні гості!

Раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині, де Ви можете придбати найширший ассортимент високоякісного насіння, засобів захисту рослин та інших супутніх товарів для городньо-садових робіт. До уваги оптових покупців пропонуємо прайси як на вагове, так і на пакетоване насіння.

За більше ніж 70-річну історію нашого підприємства ми накопичили безцінний досвід, який гарантує забезпечення високоякісним насінням вітчизняних та зарубіжних сортів і гібридів овочевих, кормових і квіткових культур, газонних трав як потужних виробників овочевої продукції так і власників городніх і дачних ділянок.

За весь час нашої праці на українському ринку ми зарекомендовали себе як надійний партнер, який користується заслуженою довірою у покупців.

Гарантія якості насіння, найширший вибір сортів і гібридів, які гарантують максимальний урожай не тільки в нашій кліматичній зоні, але й інших областях України, а також помірні ціни – ось основні наші орієнтири в повсякденній роботі.

ТМ «Насіння Черкащини» самостійно виконує весь цикл робіт по переробці, очищенні, обробці, перевірці якості та упаковці насіння. Насіння допускаються до продажу тільки після перевірки схожесті у власній лабораторії. Яскраве кольорове зображення на пакеті з детальним описом сорту/гібриду створює повну уяву про зовнішній вигляд рослини. На даний час ми пропонуємо асортимент , який включає в себе більше 300 найменувань.

Все це приваблює не тільки постійних покупців, які вже змогли впевнитися в тому, що слова “гарантія якості” для нашого підприємства не є пустим гаслом.

Можливість працювати в такій відповідальній справі, як насінництво, з надійними і відповідальними партнерами приносить не тільки матеріальні статки, але й моральне задоволення від справи. Чути вдячні слова за якісне насіння – це для нас найвища нагорода і оцінка нашої праці.

Споживачами «Черкаського насіння» є представники усіх без виключення областей нашої держави. Ми завжди прагнемо розширити коло наших покупців і будемо раді співпрацювати з новими партнерами і покупцями.

Ми дякуємо всім нашим клієнтам за багаторічну відданість продукції нашої фірми.