Відгук
Уляна,
20.03.2016 00:00:00
Насіння в пакетику з опушенням ( може бути без, але саме це з опушенням). Трохи була спантеличена, думала що не зійде Перший плюс - зручно садити. Зійшло дружно в рекордні строки. Розсада гарна, про решту напишу коли зацвіте.
Зареєструйтесь, щоб створити відгук.
JoomShopping Download & Support